קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Film Fund Luxembourg

07.21.2021

קרן לאומית שהוקמה במבנה הקיים בשנת 1999 במטרה לעודד השקעות ולקיחת סיכונים אומנותיים בתחום האודיו ויזואלי. הקרן תומכת בסוגים שונים של פרויקטים, כולל אנימציה וסרטים תיעודיים ומממנת עד 25 אחוז מגובה תקציב הסרט (וכמו חלק גדול מהקרנות, תקציב זה צריך לצאת בגבולות לוקסמבורג או כשכר לאנשי מקצוע מקומיים).ישנם בקרן מספר מסלולים, ביניהם מסלול אחד לתמיכה בהפקה במסגרת תכנית CIAV ומסלול הלוואה במסגרת תכנית AFS.התהליך מתחיל בפנייה בכתב למשרדי הקרן ובהצגת תכנית ההפקה והפרויקט, אם הפרוייקט נמצא ראוי יוזמנו היוצרים לפרט את ההצעה. סרטו של ארי פולמן, "אנה פרנק" נתמך על ידי הסרט.

דילוג לתוכן