קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Film Fonds Wien

07.13.2021

קרן ציבורית במימון עיריית וינה הקיימת מאז שנת 1992 ותומכת באירועי תרבות שונים בהם גם תיאטרון וקולנוע. הקרן תומכת בכ-60 סרטים מרחבי העולם מדי בשנה. הז'אנרים הנתמכים הם עלילתי באורך מלא (לפחות 70 דקות), תיעודי (לפחות באורך של 59 דקות), אנימציה ודרמות טלוויזיה.

במקרים של קו-פרודוקציות, על ההפקה להגיש בקשה יחד עם מפיק אוסטרי (בלי הפקה אוסטרית אין טעם להגיש בקשות) והקרן תספק לא יותר מ-50% מחלקו של המפיק האוסטרי. מה שכן, כל התמיכה של הקרן חייבת להיות מושקעת בווינה, אם בהשכרת ציוד או בתשלום משכורות לאנשי וינה העובדים בהפקה.

הקרן מחפשת לעודד שונות וסרטים אשר יראו את הייחוד התרבותי המקומי ולכן יינתנו עדיפות לסרטים העוסקים בווינה.

יש לציין כי האתר של הקרן אינו מאוד נגיש וכדי להבינו יש להצטייד בגרמנית רהוטה

דילוג לתוכן