קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

DOK.Fest München

07.12.2021

פסטיבל בינלאומי לקולנוע תיעודי שנוסד בשנת 1985 ומתקיים מדי שנה במינכן בתחילת מאי. לפסטיבל מתקבלים סרטים תיעודיים שאורכם עולה על 50 דקות ומתקיימות בו מסגרות תחרותית בינלאומית ומקומית.

המסגרת הרלוונטית ליוצרים הישראלים היא Horizins, המעניקה פרס לסרטים מאזורים מתפתחים בעולם ובכללם המזרח התיכון.

להוציא אלו, קיימת גם מסגרת "פנורמה" המציגה את יבול הסרטים החדשים בתחום התיעודי הבוחנים את הקשר בין קולנוע תיעודי וקולנוע עלילתי (במסגרת הזו מוקרנים סרטים קצרים וארוכים).

בנוסף, נערכים בפסטיבל אירועי חוצות כמו הקרנת סרטי תיעודה מוסיקליים, הקרנת של סרטים זוכי אוסקר ועוד. כמו כן מתקיים DOK.forum בו יוצרים מרחבי העולם משתפים יוצרים אחרים בתהליכי העבודה ובחידושים הטכנולוגיים.

להוציא המסגרות הרגילות ישנן תוכניות מחווה המתמקדות בסרטים מאזור מסויים בעולם, רטרוספקטיבות ומחוות לבמאים. בפסטיבל בשנת 2015 לדוגמא, נערכה מחווה לבמאי הישראלי אבי מוגרבי בה הוקרנו חמישה מסרטים.

דילוג לתוכן