קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Docs Against Gravity Film Festival Millennium

07.13.2021

פסטיבל לסרטים תיעודיים הנערך מדי שנה בחודש מאי בוורשה ובמקביל בו זמנית במספר ערים נוספות בפולין. עד לפני שנים אחדות נקרא הפסטיבל PLANETE+ DOC FILM FESTIVAL, הוא נוסד בשנת 2004 והפצתו התרחבה ב-2009.

כמו כן הפסטיבל הוא חלק מ- DocAllience, שיתוף פעולה בין חמישה פסטיבלים לקולנוע תיעודי שבמסגרתו נבחר סרט מכל פסטיבל המוקרן בכל חמשת הפסטיבלים. הפסטיבל מקבל סרטים באורכים שונים, מסרטים באורך מלא ועד סרטי קצרים (וכל מה שביניהם).

הוא כולל מספר מסגרות תחרותיות בינלאומיות: תחרות לסרטים באורך מלא ולסרטים באורך ביניים. כמו כן מוענק פרס לצילום הטוב ביותר. פרסים נוספים ניתנים בקטגוריות תמטיות כמו זכויות אדם, סרטים בנושא מוסיקה ואומנות, פרס לסרט בנושא אקולוגיה. ישנו גם פרס המוענק על ידי בלוגרים לקולנוע ופרס חביב הקהל.

במסגרת הפסטיבל מתקיימות סדנאות מקצועיות בנושאים שונים, פאנלים והרצאות וכן אירועי חוצות, מסיבות וקונצרטים מוסיקליים.

דילוג לתוכן