קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

DocPoint

07.13.2021

פסטיבל סרטים תיעודיים שמתקיים בחודש ינואר בהלסינקי בירת פינלנד. הפסטיבל, שנוסד בשנת 2001, הוא הפסטיבל היחידי בפינלנד שמוקדש רק לקולנוע תיעודי. בשנת 2010 התרחב הפסטיבל ונערך במקביל גם בעיר טאלין, בירת אסטוניה, מה שהופך אותו לפסטיבל היחיד בעולם שמתקיים בו זמנית בשתי מדינות שונות. הוא נחשב לפסטיבל סרטי התעודה המרכזי והגדול ביותר בסקנדינביה ומושך אליו רבים מתעשיית הקולנוע הסקנדינבית. בתחרות הרשמית שלו משתתפים בין 10 ל12 סרטים בינלאומיים, כשהפרס לזוכה במקום הראשון עומד על 5000 יורו.

לאורך הפסטיבל מתקיימים אירועים שונים כגון סדנאות, פאנלים, סמינרים והרצאות. תוכנית נוספת שמתקיימת במהלך הפסטיבל היא ה- Dokkino, המיועדת לסרטי ילדים בעלי נושא תמתי, הפונה לילדים בגילאים 10-15 ומסתובבת ברחבי פינלנד במהלך השנה כולה.

לפסטיבל מגיעים בממוצע למעלה מ-35 אלף צופים ומוקרנים בו כ-200 סרטים.

דילוג לתוכן