קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Doc Buenos Aires

07.11.2021

פסטיבל לקולנוע תיעודי המתקיים בחודש אוקטובר-נובמבר בבואנוס איירס, ארגנטינה. הפסטיבל, שנוסד בשנת 2000 מקבל הגשות של סרטים, אולם נראה כי מרבית סרטי התוכנייה הוזמנו מראש על ידי המנהלים האומנותיים שלו.

ארגנטינה היא מדינה שמפיקה מספר מצומצם יחסית של סרטים תיעודיים בשנה, גם בשל חוסר מודעות לז'אנר וגם בשל העדר תקציבים. הפסטיבל הוא קטן ועצמאי ומקרין בעיקר סרטים מאמריקה הלטינית. הוא מסתפק בכ-60 סרטים בלבד, רובם סרטים מקומיים. הקולנוע הבינלאומי בכלל והישראלי בפרט, זוכה לייצוג מאוד ספורדי בשנים האחרונות, וגם זה, רק במידה ומדובר בסרטים תיעודיים שעוררו עניין גדול בפסטיבלים חשובים.

הפסטיבל אינו פסטיבל תחרותי ואין בו פרסים כספיים. אבל אולי לא כדאי לפסוח עליו בשל העדר כמות גדולה של פסטיבלים לקולנוע תיעודי באמריקה הדרומית.

דילוג לתוכן