קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

DMZ Docs Industry

09.26.2023

מזה 15 שנה מתקיים בדרום קוריאה פסטיבל DMZ Docs לסרטים דוקומנטריים בעיקר מאיזור קוריאה ואסיה; בשנת 2019 הוקמה קרן DMZ במטרה לפתח, לתמוך ולקדם פרויקטים דוקומנטריים מצטיינים בקוריאה ובאסיה. במסגרת הזו הם תומכים ביצירה חדשנית ופורצת דרך, ובמקביל מארגנים את ימי התעשייה של הפסטיבל, שכולל לא רק מסגרות רבות של פיצ'ינג אלא הדרכה וליווי מקדים עבור היוצרים. DMZ נותנים במה לפרויקטים בשלבי הפקה ועריכה, ומארחים אנשי מקצוע ויוצרי קולנוע בינלאומיים של התעשייה הדוקומנטרית במטרה ליצור קשרים משמעותיים וחיבורים עסקיים.

דילוג לתוכן