קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Vienna International Film Festival

05.18.2021

הפסטיבל, שפועל מאז שנת 1960, הוא האירוע הקולנועי האוסטרי הגדול והוותיק ביותר המתקיים בווינה. הוא נערך בסוף אוקטובר  ותחילת נובמבר ומוקרנים בו כ-300 סרטים מכל הז'אנרים. הפסטיבל מתהדר בעובדה כי חלק גדול מצופיו, שמונים כ-95 אלף איש בשנה, הוא קהל צעיר שוחר קולנוע.

לצד הקרנות סרטים מרחבי העולם, הפסטיבל מציע רטרוספקטיבות מרשימות ופאנלים ואירועים קולנועיים. בפסטיבל מוענקים מספר פרסים, למרות שאינו תחרותי. לסרט עלילתי ולסרט תיעודי מוענק פרס בסך 12 אלף יורו כל אחד. כמו כן מעניק איגוד מבקרי הסרטים, FIPRESCI פרס לסרט ביכורים.

הפסטיבל מעניק מקום מכובד לקולנוע התיעודי ולקולנוע הקצר מרחבי העולם.

בשנת 2014 הוקרן בפסטיבל סרטה של אפרת כורם, "בן זקן" ובשנת 2015 הוקרנו סרטה התיעודי של מור לושי, "שיח לוחמים: הסלילים הגנוזים" וסרטה התיעודי הקצר של איריס זכי, "חפיפה".

דילוג לתוכן