קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Melbourne International Film Festival

05.18.2021

הפסטיבל, שנערך בתחילת חודש אוגוסט, נוסד ב- 1952 ונחשב לאחד מפסטיבלי הקולנוע הוותיקים בעולם והיום, פסטיבל הקולנוע החשוב והגדול ביותר באוסטרליה. הפסטיבל מתמקד בקולנוע עולמי עכשווי ומארגן מדי שנה גם רטרוספקטיבות, מחוות ליוצרי הפסטיבל שם דגש על הקולנוע המקומי ומהווה מקום עליה ליוצרים וקניינים שמעוניינים בתוצר האוסטרלי. הפסטיבל עורך גם אירועים מקצועיים לאנשי התעשייה שכוללים תכנית פיתוח לבמאים (Accelerator) ושוק מימון.קולנוע ושלל הרצאות.

המסגרת התחרותית של הפסטיבל פתוחה לסרטים קצרים בלבד ומציעה פרסים כספיים גדולים הנעים בין 5,000 ל-10,000 דולרים אוסטרלים.

בעבר הוקרנו בפסטיבל סרטו של נדב לפיד "השוטר" ו"שלטון החוק" של רענן אלכסנדרוביץ'. בשנת 2014 הוקרן סרטן התיעודי של הילה מדליה ושוש שלם "לכודים ברשת" ובשנת 2016 הוקרנו בו סרטו הקצר של אור סיני "אנה" וסרטה התיעודי של דנאי אילון "פה ולא שם".

דילוג לתוכן