קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Danish Film Institute

07.21.2021

המכון הדני לקולנוע שהוקם ב- 1972, שם לעצמו למטרה לקדם את תעשיית ותרבות הקולנוע. המכון ידוע אף בשמו "בית הסרטים" (The film house), הוא שוכן בקופנהאגן ומממן כ 5 פרוייקטים בשנה. יש לשים לב כי לכל קו פרודוקציה נדרש מפיק/ה שותפ/ה דני כדי לעמוד בדרישות הסף של המכון. הקרן תומכת בסרטים עלילתיים ארוכים, תיעודיים ארוכים וגם סרטים קצרים כמו כן בשנים האחרונות נפתחה הקרן לתמיכה בסרטי מולטימדיה.עבור קו-פרודוקציות, הקרן מאפשרת תמיכה בהפקות שבהן המפיק הדני אינו מחזיק ברוב הבעלות על ההפקה. חייב להיות מרכיב דני באיוש התפקידים המרכזיים בהפקה. כמו כן, בדומה לקרנות אחרות,  ישנה הדרישה להוציא סכום נכבד מן ההפקה בדנמרק.בשנים האחרונות לא נרשמה נוכחות לסרטים ישראלים בפרויקטים שהקרן תמכה בהם.

דילוג לתוכן