קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

CPH:DOX

07.12.2021

הפסטיבל, שמגדיר את עצמו כפסטיבל השלישי בגודלו בעולם לקולנוע תיעודי (והגדול ביותר בסקנדינביה), מקרין למעלה מ-200 סרטים בכל שנה. בפסטיבל מבקרים כל שנה בממוצע כ-100 אלף איש.

הפרס המרכזי בפסטיבל הוא DOX Award במסגרת תחרות הסרטים התיעודיים הארוכים הבינלאומית. כמו כן ישנן מסגרות הקרנה שאינן תחרותיות, מסגרת לסרטים מוסיקליים, סרטים ניסיוניים ועוד. פרסים נוספים שמחולקים הם פרס זכויות האזרח של ארגון אמנסטי, פרס חביב הקהל שניתן לסרט קצר ואפילו פרס לפסקול הטוב ביותר.

במקביל לפסטיבל מתקיימת סדנה לסרטים תיעודיים ניסיוניים בשם CPH:LAB ומפגש העוסק בדרכי מימון וקו-פרודקציות CPH:FORUM. כל אלו מגובים בשוק סרטים CPH:MARKET.

דילוג לתוכן