קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Cinereach

07.13.2021

קרן גדולה גמישה ומגוונת התומכת בסרטי עלילה וסרטים תיעודיים מכל העולם בכל שלבי ההפקה. בכל שנה נתמכים בין 10 ל-15 פרויקטים שונים. הקרן הוקמה בשנת 2006 על ידי קבוצה של יזמים ופילנתרופים ופועלת בשיתוף פעולה עם מכון סאנדאנס.

על פי הצהרת הכוונות של הקרן, התמיכה היא בעיקר על סיפור טוב ולא כל כך חשוב המסר או השפה הקולנועית. יועדפו רעיונות שיכולים לעורר הד במדינות רבות וסרטים שהקרנתם מעוררת ומזמינה דיון והעלאת שאלות.

הקרן היא קרן מסורתית במהותה ועל כן תומכת בסרטים המיועדים להקרנה בקולנוע (לא פרויקטים טלוויזיוניים או סרטים המיועדים להפצת אינטרנט). כמו כן, הקרן לא תתמוך בסרטים שאורכם הוא פחות מ-70 דקות.

עד שנת 2012 הקרן פתחה את שעריה להצעות ובקשות תמיכה, אולם מאז היא בוחרת את הפרויקטים שהיא תומכת בהם באופן עצמאי. משנת 2016 מבקשת הקרן לחזור למגמת "במה פתוחה" לכולם, אולם נכון לכתיבת שורות אלו, זה עדיין לא קרה. ניתן להירשם באתר לניוזלטר של הקרן ולקבל עדכונים לתיבת הדואר האלקטרוני.

בשנים האחרונות נתמכו לא מעט סרטים ישראלים: בשנת 2012 תמכה הקרן בסרטה של רמה בורשטיין, "למלא את החלל". בשנת 2014 בסרט "אפס ביחסי אנוש" של הבימאית טליה לביא ובשנת 2015  בסרטו של עידו הר, "פרינסס שאו

דילוג לתוכן