קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Cinanima International Animated Film Festival

07.21.2021

פסטיבל וותיק יחסית שנוסד בשנת 1976 . הפסטיבל נערך מדי שנה בחודש נובמבר בעיר אספינו שבפורטוגל. הוא מנוהל על ידי הקואופרטיב NASCENTE ומתוקצב גם ע"י עיריית אספינו.
הפסטיבל הוא אירוע גדול וחגיגי הנמשך שבוע, ולצד ההקרנות ישנן לא מעט סדנאות, פאנלים, פעילויות המיועדים ליוצרים מקצועיים ולקהל הרחב. זהו מקום נהדר לפגוש אנימטורים ומפיקים משאר העולם.
בפסטיבל מספר תחרויות נושאות פרסים, אולם, מכיוון שהפסטיבל מוכר על ידי האקדמיה האמריקאית לקולנוע, הסרט אשר זוכה בפסטיבל במקום הראשון, נכנס אוטומטית לרשימת הסרטים אשר זכאים להגיש מועמדות לאוסקר בקטגוריית הסרט הקצר.
התחרות הבינלאומית מורכבת משש קטגוריות. סרטים שאורכם הוא עד חמש דקות, סרטים שאורכם בין חמש דקות ל-24 דקות. סרטים שאורכם נע בין 24 דקות ל-50 דקות, סרטי סטודנטים, סרטים מוזמנים, וסרטים ארוכים מעל 50 דקות. יש גם שתי קטגוריות המוקדשות לקולנוע מקומי בלבד.

דילוג לתוכן