קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Chicken & Egg Pictures

03.18.2024

Chicken & Egg Pictures מעצבת עולם הוגן וצודק יותר עם הכוח הקטליטי של סרטים דוקומנטריים על ידי מתן מימון, הדרכה וגישה לתעשייה לקהילה עולמית של נשים ויוצרי סרטים מגדריים. עבודת הארגון נעשית דרך פריזמה שמכירה בכך שצורות שונות של חוסר שוויון לעתים קרובות פועלות יחד ומחריפות זו את זו, מאטות או אפילו מעכבות את הקריירה של אנשים. משימת הארגון היא לשבש ולעזור לפרק את המחסומים הללו.

מאז היווסדה, Chicken & Egg Pictures העניקה מענקים בשווי של יותר מ-12 מיליון דולר והקדישה אלפי שעות של הדרכה יצירתית ליותר מ-500 יוצרי סרטים מרחבי העולם. סרטים הנתמכים על ידי הארגון זכו להכרה בינלאומית עם אותות הכבוד הגבוהים ביותר בתעשייה, כולל פרסי אוסקר ופרסי אמי.

דילוג לתוכן