קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Catapult Film Fund

07.13.2021

קרן שהוקמה בשנת 2010 ומתמקדת בתמיכה בסרטי תעודה. הקרן החלה כיוזמה של ליזה צ'אנוף ובניהולם של בוני כהן, יוצרת תיעודית מסן פרנסיסקו וג'ון שנק.

הקרן אינה תומכת בסכומים גדולים, בדרך כלל הסכומים נעים בין 5,000 דולרים ל-20 אלף דולר, וזאת רק כדי לתת ליוצרים או להפקה את הדחיפה הראשונה בניסיונות גיוס הכספים והנעת גלגלי ההפקה.

הקרן אינה מתמקדת רק ביוצרים אמריקאים, אלא מעניקה אפשרות ליוצרים מכל העולם להגיש בקשה, עם זאת, הקרן תיתן מימון רק לגוף שיש לו מעמד של עמותה רשומה בארצות הברית (לצורכי מס), כך שקרוב לוודאי שמי שמגיש בקשה לקרן, כדאי שיעשה זאת עם Fiscal Sponsor.

כמו כן, הקרן דורשת כי חלק גדול מאנשי הצוות של הסרט כן יהיו אמריקאים.

דילוג לתוכן