קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Campus Movie Fest

07.11.2021

CMF  מתהדר בתואר פסטיבל הסטודנטים הגדול בעולם. הפסטיבל, שהחל את דרכו בשנת 2001 על ידי ארבעה סטודנטים מאוניברסיטת אמורי באטלנטה, נקרא בעבר IMOVIE על שם תוכנת העריכה האישית של חברת אפל.

הפסטיבל, שנמשך חמישה ימים, מתקיים מדיי שנה בסוף חודש יוני ומקבץ קולנוענים מרחבי העולם. חברת אפל מעניקה למארגני הפסטיבל מחשבים לפרק זמן זה וחברות טכנולוגיה דוגמת פנסוניק, מספקות לסטודנטים הרשומים לקמפוס ומשתתפים בפסטיבל, מצלמות HD וציוד טכנולוגי אחר.

הקמפוס מייצר סרטים של כחמש דקות אשר מועלים לרשת. מדובר על אירוע גדול מאוד שעל פי האתר הרשמי של הפסטיבל, נתן במה לכמיליון סטודנטים ברחבי העולם. הפסטיבל זוכה להכרה נרחבת וסרטי הקמפוס מוקרנים בהוליווד, באולפני יוניברסל. במקביל לפסטיבל הקולנוע מתקיים גם פסטיבל מוסיקה.

הפסטיבל זוכה היום לחסויות מסחריות רבות וגם לשיתוף פעולה עם פסטיבלים נחשבים אחרים כמו פסטיבל קאן, אשר סרטי הקמפוס מוקרנים בו במסגרת Short Film Corner .

בתי ספר לקולנוע, קולג'ים ושאר מוסדות אקדמאים יכולים להירשם לקמפוס ולהפוך להיות חלק ממנו.

דילוג לתוכן