קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

BoostHbg

07.21.2021

קרן שמיועדת לסרטי קולנוע ארוכים אולם בשנים האחרונות התמקדה בעולמות הווירטואליים ובטרנס מדיה ומעדיפה להעביר לא מעט תקציבים לפרויקטים של מולטי מדיה ופרויקטים לאינטרנט.
הקרן עובדת עם יוצרים אשר יודעים לשלב עולמות יצירתיים, עם זה עולם המציאות המדומה ועם זה עולם הקולנוע, בכדי להגיע לחוויה חדשה של יצירת סיפור, ויכולת חדשה ומרתקת לתפוס את הצופה הממוצע.
הקרן, שממוקמת בדרום שבדיה, מעודדת יוצרים וחברות הפקה ליצור באזור בה היא פועלת ותפעל לייצר קשרים עסקיים בין יוצרים ובתי הפקה.
מעבר לתמיכה כלכלית משדרת הקרן כי היא בית וחממה ליוצרים חדשים ולקולנוע המנסה להיות שונה ולפרוץ גבולות, בעיקר טכנולוגיים.
הקרן גם מקיימת חממת פיתוח בשם Cross Media Talent שכוללת מספר סבבי מפגשי פיתוח בצוותים קטנים ובעזרת מנחים.
גם הקרן הזו, כמו קרנות רבות אחרות, דורשת כי יהיה להפקה שותף מקומי, מפיק, אשר יגיש את הבקשה לתמיכה.

דילוג לתוכן