קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Annecy International Animation Film Festival

07.21.2021

אחד מפסטיבלי האנימציה הוותיקים, הגדולים והחשובים בעולם. הפסטיבל, שנוסד בשנת 1960 נערך כל שנה בתחילת חודש יוני בעיר הפסטורלית אנסי אשר בצרפת. זהו אחד מארבעה פסטיבלים בעולם אשר ממומן על ידי ארגון האנימציה הבינלאומי "אסיפא".
קיימות בפסטיבל מספר קטגוריות לסוגי סרטים וסוגי אנימציות שונים. בין התחרויות – הסרט הארוך הטוב ביותר, סרט קצר, סרט סטודנטים סרטי טלוויזיה ופרסומות ומאז שנת 2002, סרטי אנימציה שנעשו לאינטרנט.
כל העיר אנסי מתגייסת לחגיגת האנימציה והסרטים מוקרנים במספר מקומות בעיר, כמו כן, בכל ערב בימות הפסטיבל נערכת הקרנת חוצות בחינם לקהל הרחב במרכז העיר.
ניתן להגיש לפסטיבל סרטים שנעשו עד שלוש שנים מאז תאריך הפסטיבל אליו רוצים לשלוח ואין דמי רישום.
לצד ההקרנות והאירועים הרבים, נערך שוק סרטים המיועד לשיווק סרטי אנימציה תחת השם MIFA.
הפסטיבל מתמקד מדי שנה בנושא עיקרי בתחום האנימציה, כך למשל ב 2016 בפעם הראשונה, זכתה האנימציה מצרפת להתייחסות מהקולנוע הישראלי זוכה לייצוג נאה בפסטיבל, בייחוד בקטגוריית סרטי הסטודנטים. ב 2016 הוקרנו סרטה של טל קנטור, "במילים אחרות" ו “PATTERNS” של שחר דיוויס. ב 2017 הוקרנו 3 פרוייקטים ישראליים בקטגוריה "סרטים בהזמנה": "לילה לבן" של נעמה צרפתי ונדיה דוביז'נסקי, הקליפ "LEGAL EYES"
שיצרו טל זגרבה, רוברט מורנו ודניאל ששן לשיר של הדג-נחש ואינפקטד-מאשרום “BIG SISTER” בבימוי של יוני גודמן וניהולו האמנותי של של אורי אינקס. בנוסף זכתה טל קנטור בתחרות הפיצ'ינג על הסרט החדש עליו היא עובדת שנקרא "מכתב לחזיר"

דילוג לתוכן