קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Animac

07.21.2021

פסטיבל שאינו תחרותי המגדיר עצמו יותר כ"תערוכה" או "תצוגה" של מיטב סרטי האנימציה העולמיים של אותה שנה. הפסטיבל נערך מדי שנה בסוף חודש פברואר.
אוצרי הפסטיבל בוחרים את העבודות שהם אוהבים מפסטיבלים אחרים, אם כי, יש בהחלט טעם לנסות ולהגיש להם סרטים. הפסטיבל מתייחס יותר לקו האומנותי של הסרטים ומצהיר כי מוצגים בו סרטים שבוחרים באנימציה כדרך ייחודית לספר סיפור.
הגשת הסרטים אינה כרוכה בתשלום דמי הרשמה.
לצד ההקרנות ישנן לא מעט סדנאות ומפגשים עם יוצרים ומעין חממה שהיא מקום מפגש נהדר לאנימטורים.
בשנים האחרונות לקולנוע הישראלי יש נציגות יפה בפסטיבל ורק בשנת 2016 הוקרנו בו ארבעה סרטים: "INNERVIEWS" של חן ויינר, "במילים אחרות" של טל קנטור, "שלג חם" של אירה אלשנסקי ו"לומה" של כרמל בן עמי וסוהיני טל.

דילוג לתוכן