קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

Alter-Ciné Foundation

07.21.2021

קרן קנדית התומכת ביוצרים תיעודיים המגיעים מאפריקה, אמריקה הלטינית ומאסיה. המימון יכול להיות באמצעות תמיכה בסרטים או במימון במלגות לימודי קולנוע. הקרן תומכת בסרטים שנושאם חירות וזכויות האדם – כולל זכויות חברתיות וכלכליות, זכויות נשים והזכות ליצירה תרבותית ואמנותית חופשית.
על פי אנשי הקרן, תינתן עדיפות לאנשים, יוצרים וסרטים שאינם חוששים לומר דברים שאינם מתיישבים עם המיינסטרים, אנשים בעלי חשיבה שונה וסרטים שיראו ויקרינו על בעיות חברתיות מזוויות חדשות. המענקים אינם גבוהים ועומדים על אלפי דולרים בודדים.
דרישות הקרן: מילוי טופס רישום באנגלית, צרפתית או ספרדית. סינופסיס של עד חמישה עמודים, צירוף עבודה קודמת של היוצר בתחום הקולנוע התיעודי וכמו כן תקציב הסרט מפורט.
ב- 2014 זכה במענק על סך 5,000 דולרים גיא דוידי על סרטו "רגשות מעורבים".

דילוג לתוכן