קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

AFI Fest

07.11.2021

פסטיבל הסרטים הבינלאומי של מכון הקולנוע האמריקאי (American Film Institute), הוא פסטיבל מסחרי הנחשב לאחד הפסטיבלים החשובים בארצות הברית, בין היתר בגלל קרבתו להוליווד וזוהר הכוכבים בו הוא משופע. הפסטיבל נוסד בשנת 1971 ומתקיים בתחילת חודש נובמבר בלוס אנג'לס.

הפסטיבל מקיים מסגרות תחרותיות בשלוש קטגוריות: סרטים עלילתיים, סרטים דוקומנטריים וסרטים קצרים (עד 30 דקות). סרטים קצרים המתקבלים לפסטיבל מוכרים על ידי האקדמיה כזכאים למועמדות לאוסקר.

מלבד התחרות מקיים הפסטיבל מגוון תוכניות כגון: קולנוע עולמי, רטרוסקפטיבות ומחוות, זרקור על יוצרי קולנוע צעירים, מפגשים עם יוצרים ועוד. כמו כן מעניק הפסטיבל פרס על מפעל חיים.

הפסטיבל מקיים גם שוק סרטים American Film Market (AFM) שהוא שוק הסרטים הגדול בצפון אמריקה. למעלה מ-10,000 אנשי תעשייה מגיעים לשוק הזה שהפך לאחד המקומות הבולטים בארצות הברית בו נסגרות הרבה מאוד עסקאות.

הגשת הסרטים כוללת דמי הרשמה, המשתנים על פי המועדים השונים.

דילוג לתוכן