קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי ע"ר בשיתוף הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה ע"ר, מודיעות על שנת הפעילות השנייה של She•Docs – תכנית יוקרתית עבור יוצרות סרטי תעודה במטרה להעניק להן סיוע והכשרה ברמה הגבוהה ביותר בדרך להשלמת סרטיהן ועל מנת לפרוץ את "תקרת הזכוכית" ולקדם נשים פורצות דרך ומובילות דעה.

בשנת הפעילות השנייה ייבחרו עד ארבע יוצרות תיעודיות אשר יעברו תהליך ליווי וחניכה אישיים במשך של עד 12 חודשים במהלך 2022 – 2023. במאית שתתקבל לאקסלרטור תזכה לתכנית מותאמת אישית לסרט ולצרכיו.

באמצעות מפגשים אישיים והרצאות מפי אנשי מקצוע בכירים מהארץ והעולם, כל אחת מהיוצרות תזכה לייעוץ בתהליך העבודה על הפרויקט – בהכנת תקציב, גיוס כספים, תהליכי מכירה, תהליך העריכה, בניית אסטרטגיית ההפצה, תכנית השיווק ועוד – בהתאמה למידותיו של כל סרט.

לאורך השנה נקיים אפשרות להגשה לתכנית בשני מועדים – הראשון ייסגר להגשה ב-31.8.22 והמועד שני יעודכן בהתאם במחצית השנייה של השנה.

עיקרי התכנית:

כל יוצרת תקבל ליווי והדרכה אישית של אחד/ת מהמנטורים/ות שלנו (כולם/ן יוצרי/ות תעודה מנוסים/ות), אשר ייפגשו עם המשתתפות במועדים שייקבעו מראש, ילוו את התפתחות הפרויקטים, יחוו דעה, יסייעו בפתרון בעיות וכד'.

במהלך 2022 – 2023 ישתתפו היוצרות בהרצאות ופגישות אישיות שיעסקו בעבודה על הטריילר המכירתי לפרויקט, באיתור קרנות וגופים בינלאומיים רלוונטיים לגיוס כספים, וילמדו איך לפנות אליהם ולהציג בפניהם את הפרויקט.
בנוסף ייקחו היוצרות חלק באירועי תעשייה בשוק Sunny Side of the Doc שיעסקו בדרכי מימון לסרטי נשים ויקיימו מפגש ייעוץ עריכה עם עורכים/ות בינלאומיים/ות אשר יעברו איתן ועם עורכי/ות הסרט על החומרים ויסייעו להן לבנות את המבנה הדרמטולוגי של הסרט.

כמו-כן, ישתתפו היוצרות בהרצאות ופגישות שיעסקו בבניית אסטרטגית שיווק והפצה – כל אחת בהתאם לסרט שלה, מפי נציגי חברות הפצה ומכירות ואנשי יח"צ.

השותפים לתוכנית – קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי ע"ר, הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה ע"ר,Sunny Side of the Docs , Rough Cut Service ועוד.

התכנית מוקדשת לזכרה ולשימור פועלה של המנכ"לית המייסדת של קופרו – אורנה ירמות ז"ל

תנאי סף להגשה:

על הסרט להיתמך על ידי אחד מגופי השידור בארץ (מענק הפקה).

עדיפות תינתן לפרויקטים אשר עברו תהליך פיתוח במסגרת כלשהי בארץ או בחו"ל.

על הסרט להיות בשלב עריכה מתקדמת.

על הסרט להתאים לשוק הבינלאומי להשקעה עם אפשרות לקופרודוקציה.

תכנית She•Docs מיועדת לבימאיות שמאחוריהן סרט אחד לפחות.

ההגשה הינה בשפה האנגלית וכוללת קטע וידאו של כ-30-20 דק' דובר אנגלית ו/או עם כתוביות באנגלית ותסריט עריכה.

דמי השתתפות בתוכנית – 3,000 ₪ (בפריסה לשני תשלומים בשנים 2022 ו-2023)

פרויקטים עם תקציב ו/או מקורות מימון מוגבלים יכולים לפנות לקרן קופרו על מנת לפרוס את תשלומי דמי ההשתתפות לתוכנית.

קבלה לאקסלרטור מותנית בראיון אישי. מלבד הבמאית, בתכנית ייקחו חלק גם המפיקים/ות ועורכי/ות הסרטים.

 

להרשמה לחצו ניתן להרשם עד 31.08.2022

SheDocs