קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

יום חמישי, 27.1.2022, הסלון העירוני החדש, בית אריאלה, שד' שאול המלך 27, תל אביב

האקסלרטור ליוצרות תעודה מבית קופרו והקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה מזמינות יוצרות, יוצרים וכל מי שיש לו.ה סיפור לספר למפגש מרתק עם מיקה אלמוג.

יש לך רעיון. שזה כבר אדיר!
והרעיון זה עומד לשנות את פני החברה (או לפחות את פני החברה שלך…).
השקעת בתחקיר, בפיתוח, בחידוד התוכן, ועכשיו יש רק בעיה אחת: צריך לספר על הרעיון הגאוני לאנשים אחרים. לספר – לא להציג או למכור. כי אין דבר משכנע יותר מסיפור טוב.
אז מאיפה להתחיל? ולמה דווקא לא כדאי להתחיל מ"מי אני"?
איך ניתן לתרגם מתח להתרגשות?
מה ההבדל בין עמידה מול קהל לתקשורת עם קהל?
איך מייצרים ומשמרים נכונות להקשיב?
איך משתמשות בכלים כמו קשר עין, תנועה, קצב, הפתעות – ואפילו הומור?
איך עובד עקרון Set It Up, Build It Up, Pay It Off?
מה הדבר הכי חשוב להשיג כשאנחנו מספרים/ות סיפור?

על בסיס ניסיון של שנים בפיתוח והצגת רעיונות, מיקה מפרקת לגורמים את כל מה שהופך הרצאה, פרזנטציה או נאום לאפקטיביים ומוצלחים – מבחינת המציג/ה והקהל כאחד.
הרצאה דינאמית, יסודית ופוקחת עיניים, שבנויה משלושה חלקים ועקרון אחד, בעזרתם אפשר להבין את תהליך הסטורי-טלינג כולו – מרגע לפני ועד רגע אחרי.
הכניסה חינם בהרשמה מראש ובהתאם להנחיות התו הירוק

להרשמה לחצו ניתן להרשם עד 26.01.2022

מיקה אלמוג