קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

במסגרת מיזם אימפקט – קולנוע לשם שינוי, קרן קופרו, בשיתוף עם עיריית תל אביב-יפו, מציגה סדרת הקרנות בקהילה ושיחה עם יוצר הסרט וגיבוריו.

קיקי
ישראל 2023, 61 דקות, עברית, כתוביות באנגלית
בימוי – נתן רושנסקי
חברת הפקה – דרומהפקות

אחרי שנפלט מכל מסגרת אפשרית לנוער בסיכון, ועומד בפני כתב אישום בפלילים על סחר בסמים ואלימות, קיקי עומד להיכנס לכלא לבני נוער בהחלטת בית משפט. גל אחותו, כמוצא אחרון, מצליחה לשכנע את הרשויות, בזכות עבודתה כמטפלת בנוער בסיכון באמצעות מסעות שטח, לתת לקיקי הזדמנות אחרונה – מסע טיפולי ניסיוני במדבר.
גל וחבריה לעבודה מוציאים את קיקי למסע במדבר, נחושים להצליח בדרך בלתי אמצעית איפה שכולם נכשלו. האם המסע הטיפולי יצליח להוציא את קיקי מהבוץ ולקחת אחריות על גורלו?

לפרטים נוספים ולהזמנת הקרנה- כאן

הקרנות בקהילה – קיקי

דילוג לתוכן