התנדבות וסטאז' בקופרו

אם אתם אוהבים סרטים דוקומנטרים ורוצים לחוות ולהכיר את העולם הזה מקרוב, קרן קופרו מזמינה אתכם לקחת חלק בפעילות השנתית שלה ובאירוע יוצא דופן של תעשיית הסרטים הדוקמנטרים הישראלים. אנו מחפשים מתנדבים אחראים וסקרנים שיהיו חלק מהפעילות של החלק ושל שוק קופרו 20. השוק מתקיים מזה 19 שנה באביב, 5 ימים של אירועים ומפגשים מקצועיים עם מיטב יוצרי התעשייה הדוקומנטרית בישראל ובעולם.

ההתמחות בקופרו מספקת תמונת מצב עדכנית של האפשרויות העומדות בפני היוצר התיעודי בישראל עם הפנים כלפי חוץ. קרן קופרו היא מלכ”ר המקדם את היצירה התיעודית בישראל בחו"ל באמצעות קיום זירות מפגש של יוצרים ומפיקים ישראליים למנהלי רשתות טלביזיה ומפיקים מכל העולם, תוך יצירת דיאלוג אמנותי ועידוד הפקות משותפות.

הפרויקטים אשר מוצגים בקופרו הם הסרטים התיעודיים המובילים בארץ. לדוגמא: "שומרי הסף", "הדירה", "שקרים בארון", "הצלמנייה" ורבים נוספים.

במהלך 19 שנות קיומו צבר קופרו מוניטין והישגים כלכליים וחולל מהפכה בהיקף הקו-פרודוקציות הבינלאומיות של סרטי תעודה ישראליים. בעקבות הפעילות של קופרו נוצרו קו-פרודוקציות רבות ויושמה התובנה שניתן וצריך לגייס תמיכה כספית גם ממקורות זרים לסרטים ישראלים. קופרו פועלת להעביר למיליוני בתים בעולם את סרטי הזווית ראייה המורכבות של החברה הישראלית, וכך לספק לצופים נקודות השקפה ותובנות רעננות על החיים בישראל. 

 

בואו לצבור ניסיון בעולם ההפקה ויחסי הציבור. אנחנו מחפשים מתנדבים להצטרף אלינו בין נובמבר 2017 - ליוני 2018 בהכנות של ההפקה, הפקה בפועל והפוסט. שבוע זה מקשר בין קהילת הקולנוע הבינלאומית והיוצרים המקומיים במסגרת פעילויות שונות: מושבי פיצ'ינג, סדנות, מפגשים אישיים, וכד' - כולם כדי לחזק ולקדם את הקולנוע הדוקומנטרי הישראלי בקשריו עם חו"ל.

מתנדב/ת צפויים לתת בין 4-8 שעות שבועיות. אנחנו גמישים עם הימים ושעות כדי לתת למתנדבים שלנו לבנות את לוח הזמנים המתאימים ביותר עבורם. תנאי הכרחי עבור ההשתתפות בפעילות קופרו היא התחייבות מינמלית של  3 ימים של עבודה במשך השוק עצמו שמתקיים במהלך חודש יוני.

 

משרדנו נמצא ברח' לוריא 5, תל-אביב (מרחק הליכה ממרכז דיזנגוף / בוגרשוב).

לפרטים נוספים – נעה: 03-6850315 שלוחה 4  /  info@copro.co.il

נגישות