קופרו קמפוס - על המסלול

במקביל לתמיכה ביוצרים מובילים וותיקים, קופרו רואה עצמה מחויבת לקידום יוצרי קולנוע צעירים בעלי נקודת מבט חדשה והבטחה לשנים רבות של יצירה רעננה ומתחדשת. מסלול קופרו קמפוס מאפשר לסטודנטים להתוודע אל עולם העשייה הדוקומנטרית המקומי והבינלאומי. במסגרת מסלולי קופרו קמפוס נפתחות בפני הסטודנטים הזדמנויות לקחת חלק בפעילויות שוק המדיה הדוקומנטרית של קופרו. להלן אפיקי המסלולים השונים המיועדים לסטודנטים:

ערוץ לשניים - מסלול לסרטים בתהליך פיתוח והפקה. במסגרת זו יזכו הסטודנטים להזדמנות להיפגש עם עורכי תוכן ומפיקים בכירים. במהלך הפגישות הסטודנטים יציגו את הפרוייקט ויקבלו משוב מקצועי מבכירי תעשיית הקולנוע העולמית. לחצו כאן>

דוקושוק - מסלול לסרטים גמורים אשר ייקחו חלק בקטלוג השנתי של דוקושוק. קטלוג דוקושוק מופץ בפני קנייני רשתות טלוויזיה מכל העולם במהלך השוק ולשגרירויות ואירועי תרבות מובילים בארץ לצרכי קידום מכירות והפצה. לחצו כאן>

סטאג' או התנדבות - השתתפות בפעילויות הקרן במהלך הלימודים או אחריהם. הזדמנות להכיר את מאחורי הקלעים של העולם הדוקומנטרי המקומי והבין לאומי דרך שילוב הסטודנטים בעשייה של הקרן.

סדנת קופרו קמפוס - מפגש עם הסטודנטים בו קופרו מכירה ליוצרים הצעירים את השוק הישראלי למדיה דוקומנטארית על מגוון פעילויותיו (קופרודוקציות). במפגש יוקרנו דוגמאות של פרזנטציות מוצלחות שנערכו במסגרת הפיצ’ינג לפני פאנל רשתות טלביזיה מכל העולם במסגרת שוק הקופרו והובילו לשיתופי פעולה בינלאומיים.

צפייה בפיצ’ינג - סטודנטים מוזמנים לימי הפיצ’ינג בפורום הקו-פרודוקציות במסגרת השוק הישראלי למדיה דוקומנטארית. בפי'צינג מציגים מיטב יוצרי התעודה הישראליים בפני פאנל משקיעים ומומחי תוכן מובילים מכל העולם. היוצרים מציגים פרויקטים תיעודיים בשלבי פיתוח שונים על-מנת ליצור שיתופי פעולה יצירתיים וכלכליים. הצפייה בפיצ'ינג מלמדת בפועל על העבודה הקולנועית המקצועית ועל תהליך ומקורות גיוס הכספים המקובלים.

השתתפות במשלחות לחו”ל-  במסגרת הגברת הדגש על שילוב פרויקטים של סטודנטים במסגרות קופרו השונות, מוזמנים סטודנטים להשתתף במשלחות קופרו בחו”ל.

 

 

accessibility