אנימרקט

אנימרקט הינו שוק הקופרודוקציות לאנימציה הראשון בארץ ומטרתו יצירת מפגש בין יוצרי אנימציה ישראלים לקונים ומשקיעים מחו"ל. השוק יתקיים באוקטובר 2018 בירושלים זו הפעם השנייה ובמהלכו יגיעו לארץ משקיעים זרים ממדינות אירופה וצפון אמריקה כדי ליצור שיתופי פעולה עם יוצרי אנימציה ישראלים.

בשוק ארבעה מסלולים –

פיצ'ינג מסלול בו יוצרי הפרויקטים הנבחרים עובדים על שיפור ההגשה הכתובה ומתכוננים לפיצ'ינג שיתקיים במהלך שוק אנימרקט בחודש אוקטובר 2018.

ערוץ לשניים - מסלול של פגישות אחד על אחד עם משקיעים ומפיקים מחו"ל לפרויקטים שאינם במסלול הפיצ'ינג.

סרטים בהפקה מתקדמת - מסלול בו מתאפשרת הקרנה וחשיפה של סרטים נבחרים הנמצאים בשלבי הפקה מתקדמים, לצורך מציאת מימון נוסף או קניה מוקדמת.

סרטים מוכניםמסלול בו מתאפשרת צפייה אונליין (באמצעות לינק מאובטח) של סרטי אנימציה ישראלים גמורים מהשנתיים האחרונות המוכנים לרכישה ע"י קניינים ומפיצים בינלאומיים.

אנימרקט מיועד לסרטי אנימציה ישראליים: סרטים למבוגרים -  פיצ'רים , סרטים  קצרים, וסדרות טלוויזיה או רשת למבוגרים או למתבגרים , וכן סרטים היברידיים*, הנמצאים בשלבי פיתוח או הפקה, המתאימים להשקעה וקופרודוקציה בין לאומית.

* סרטים היברידיים הם סרטים המשלבים קולנוע ואנימציה, ואשר האנימציה מהווה מרכיב משמעותי בהם.

מוזמנים להגיש בתי סטודיו לאנימציה, במאי אנימציה, אנימטורים ומפיקי אנימציה ישראליים, בעלי ניסיון של 5 שנים לפחות בשוק, כיוצרים או בתפקידים משמעותיים בהפקות, שהוקרנו בפסטיבלים, קולנוע או טלוויזיה. 

לפרטים נוספים ניתן לפנות ליעל במייל animarket@copro.co.il

 

נגישות