מסלול סרטים בהפקה מתקדמת

סרטים בהפקה מתקדמת הינו מסלול במסגרת אנימרקט - שוק הקופרודוקציות הישראלי לאנימציה, בו מתאפשרת הקרנה וחשיפה של סרטים חדשים נבחרים, הנמצאים בשלב הפקה מתקדם.

הסרטים במסלול זה צריכים לכלול לפחות אנימטיקס, עם כמה סצנות באנימציה.
אם הסרט ארוך - עליו להיות בשלב בו ניתן לראות חלק ממנו, מתקדם ככל הניתן + פריימים מרכזיים המתארים את תקציר שאר הסרט.

הקרנות הסרטים מיועדות למפיצים, קניינים ורוכשי תוכן בינלאומיים בכירים מחו”ל – מאפשרות לראות גרסה מתקדמת של הסרט בכדי לקדם וודאות של השקעה ורכישה ומתקיימות בחדר פרטי לקבוצה של משקיעים בנוכחות היוצרים.

חשוב לציין כי קופרו הינה מלכ”ר ואינה מעורבת בתהליך המסחרי של רכישת ו/או הפצת הסרטים. מטרת קופרו היא לקדם את הפצת סרטי אנימציה ישראלים בעולם.
החוזה המסחרי נעשה מול היוצרים/המפיקים. קופרו משמשת פלטפורמה מתווכת בין יוצרי הסרטים (או מציגהם) ובין הקניינים הפוטנציאליים, ולא לוקחת חלק ברווחי המכירה העתידיים של הסרטים.

 • יש להעלות ללינק קובץ לצפייה בוימאו, בפורמט MP4 בקידוד H264 (רצוי HD)

הרישום המקוון לשוק אנימרקט ייפתח באוגוסט 2018

פירוט אודות התקנון ותנאי ההרשמה

 • ההגשות מיועדות לסרטי אנימציה לנוער, למבוגרים ולילדים המתאימים לשוק הבינלאומי ונמצאים בשלב עריכה מתקדם בז'אנרים: פיצ'רים, סרטים  קצרים, סדרות טלוויזיה או רשת.
   
 • מגישי הפרויקטים ובעלי הזכויות על הפרויקט, יכולים להיות בתי סטודיו לאנימציה, במאי אנימציה, אנימטורים או מפיקי אנימציה ישראליים. עדיפות תינתן לבעלי ניסיון של 5 שנים לפחות בשוק, כיוצרים או בתפקידים משמעותיים בהפקות שהוקרנו בפסטיבלים, קולנוע או טלוויזיה.
   
 • המסלול אינו מיועד לסטודנטים לאנימציה.
   
 • בחירת הפרויקטים תעשה ע"י לקטורים מחו"ל עפ"י האיכות ומידת העניין בפרויקט, היתכנות התאמתו לקהל הבינלאומי, ומכאן הערכת ההתעניינות בו מצד משקיעים זרים.
   

 • הבחירה תעשה ע"י הלקטורים ועל דעתם בלבד.

ההגשה הנה באמצעות הטופס הזמין ברשת. החומר המוגש יהיה בשפה האנגלית, ויכלול: קורות חיים / על הסטודיו של מגיש הפרויקט. הסבר קצר (עד 100 מילים) מדוע הפרויקט מתאים לקהל בינלאומי.
טכניקת האנימציה. שלב ההפקה בו נמצא הפרויקט. הערכת תקציב של הפרויקט. קרנות וגופים מממנים. סינופסיס קצר (עד 50 מילים). תסריט (עד 1,000 מילים), דימויים מהסרט (עד 4 דימויים) + הסבר קצר על כל דימוי (עד 10 מילים). וכן תמונת רוחב מהסרט עבור הקטלוג (מינימום 300dpi).
לינק לסרט הכולל 
אנימטיקס, עם כמה סצנות באנימציה. אם הסרט ארוך - עליו להיות בשלב בו ניתן לראות חלק מן הסרט מתקדם ככל הניתן + פריימים מרכזיים המתארים את תקציר שאר הסרט.
הסרט צריך להיות באנגלית או עם כתוביות באנגלית.

 

 

 

 

נגישות