מסלול סרטים מוכנים

מסלול הסרטים המוכנים הינו מסלול במסגרת אנימרקט - שוק הקופרודוקציות הישראלי לאנימציה, בו מתאפשרת צפייה אונליין (באמצעות לינק מאובטח) של סרטי אנימציה ישראליים גמורים מהשנתיים האחרונות המוכנים לרכישה ע"י קניינים ומפיצים בינלאומיים.


חשוב לציין כי קופרו הינה מלכ”ר ואינה מעורבת בתהליך המסחרי של רכישת ו/או הפצת הסרטים. מטרת קופרו היא לקדם את הפצת סרטי אנימציה ישראלים בעולם.
החוזה המסחרי נעשה מול היוצרים/המפיקים. קופרו משמשת פלטפורמה מתווכת בין יוצרי הסרטים (או מציגיהם) ובין הקניינים הפוטנציאליים, ולא לוקחת חלק ברווחי המכירה העתידיים של הסרטים.

פירוט אודות התקנון ותנאי ההרשמה

  • ההגשות מיועדות לסרטי אנימציה לנוער, למבוגרים ולילדים מוכנים, אשר הופקו בשנים 2016-2017 בז'אנרים: פיצ'רים, סרטים  קצרים, סדרות טלוויזיה או רשת.
     
  • מגישי הפרויקטים ובעלי הזכויות על הפרויקט, יכולים להיות בתי סטודיו לאנימציה, במאי אנימציה, אנימטורים, מפיצים או מפיקי אנימציה ישראליים. 
     
  • המסלול אינו מיועד לסרטי סטודנטים

ההגשה הנה באמצעות הטופס הזמין ברשת. החומר המוגש יהיה בשפה האנגלית ויכלול: קורות חיים / על הסטודיו של מגיש הפרויקט. סינופסיס קצר (עד 50 מילים), 
לינק לסרט המוכן לקובץ בפורמט MP4 בקידוד H264 (רצוי HD), אותו ניתן יהיה להעלות לוימאו וכן תמונת רוחב מהסרט עבור הקטלוג (מינימום 300dpi).
הסרט צריך להיות באנגלית או עם כתוביות באנגלית.

יש להעלות ללינק קובץ לצפייה בוימאו , בפורמט MP4 בקידוד H264 (רצוי HD)

נגישות