מסלול ערוץ לשניים

ערוץ לשניים הינו מסלול של פגישות אחד על אחד בין משקיעים ומפיקים מחו"ל ליוצרים ישראלים שהפרויקטים שלהם אינם במסלול הפיצ'ינג.

המסלול מיועד לפרויקטים בעלי תיק הפקה הכולל קונספט ארט ראשוני וסינופסיס, עם עדיפות לתיק הפקה הכולל תסריט.

הפרויקטים נבחרים מכלל ההגשות על ידי ועדת לקטורה של מומחי אנימציה ותוכן מחו"ל ונשלחים בקטלוג ייעודי למשקיעים מכל העולם.

הפגישות נקבעות עפ"י בקשות המשקיעים.

הרישום המקוון לשוק אנימרקט ייפתח באוגוסט 2018

פירוט אודות התקנון, תנאי ההרשמה ודמי הרישום

 • ההגשות מיועדות לסרטי אנימציה לנוער, למבוגרים או לילדים המתאימים לשוק הבינלאומי ונמצאים בשלבי פיתוח שונים בז'אנרים: פיצ'רים, סרטים  קצרים, סדרות טלוויזיה או רשת.
   
 • מגישי הפרויקטים ובעלי הזכויות על הפרויקט, יכולים להיות בתי סטודיו לאנימציה, במאי אנימציה, אנימטורים או מפיקי אנימציה ישראליים. עדיפות תינתן לבעלי ניסיון של 5 שנים לפחות בשוק, כיוצרים או בתפקידים משמעותיים בהפקות שהוקרנו בפסטיבלים, קולנוע או טלוויזיה.
   
 • המסלול אינו מיועד לסטודנטים לאנימציה.
   
 • בחירת הפרויקטים תעשה ע"י לקטורים מחו"ל עפ"י האיכות ומידת העניין בפרויקט, היתכנות התאמתו לקהל הבינלאומי, ומכאן הערכת ההתעניינות בו מצד משקיעים זרים.
   

 • הבחירה תעשה ע"י הלקטורים ועל דעתם בלבד.

ההגשה הנה באמצעות הטופס הזמין ברשת. החומר המוגש יהיה בשפה האנגלית, ויכלול:קורות חיים / על הסטודיו של מגיש הפרויקט. הסבר קצר (עד 100 מילים) מדוע הפרויקט מתאים לקהל בינלאומי.
טכניקת האנימציה. השלב בו נמצא הפרויקט. הערכת תקציב של הפרויקט. קרנות וגופים מממנים. סינופסיס קצר (עד 50 מילים). תסריט (עד 1,000 מילים), דימויים מהסרט (עד 4 דימויים) + הסבר קצר על כל דימוי (עד 10 מילים). וכן תמונת רוחב מהסרט עבור הקטלוג (מינימום 300dpi)

 

 

 

נגישות