על המסלול

אנימדוק הינה חממה לפיתוח סרטי תעודה המשלבים אנימציה. יוצרי תעודה ואנימציה מוזמנים להגיש מועמדות להשתתף בחממה.

יוצרי תעודה מוזמנים להגיש פרויקט העושה שילוב בין הז'אנרים תעודה ואנימציה.

יוצרי אנימציה מוזנמים להגיש את מועמדתם לשמש כמנטורים עבור יוצרי התעודה המשתתפים בחממה. המנטורים צריכים להיות יוצרים בעלי ניסיון מתחום האנימציה: במאי אנימציה, אנימטורים ויוצרי קונספט ארט, יוצרים יחידים ובעלי סטודיו מכל הסגנונות וטכניקות האנימציה.

לאחר בחירת הפרויקטים והודעה למשתתפים, יחולוקו המשתתפים לצוותים אשר יעבדו באופן עצמאי במשך השנה, בעזרת ועל פי הנחיות של קרן קופרו.

מבנה החממה

החממה תפתח במפגש קבוצתי מקצועי של סנדאות אמן והכרות בין כל משתתפי החממה. להאחר החלוקה יתחילו הצוותים לעבוד באופן עצמאי על בנייה של תיק הפקה לפי ההנחיות והליווי של המנטור ודרך עבודה משותפת. את התיק ההפקה  העדכני הצוותים ציגו בפני מפיק מחו"ל אשר ייתן פידבק חיצוני ובינ"ל להמשך קידום הסרט.  בעזרת הליווי של המנטור יוצרי התעודה יוכל להכיר את האפשרויות של השפה והנרטיבים בעולם האנימציה, בהבנת שלבי ההפקה, העבודה ודרכים לתמחור האנימציה בפרויקט שלו. תפקידם של יוצרי מנטורים הוא לחשוף את יוצרי התעודה לתהליך חשיבה וצורת הפקה של אנימציה במספר מפגשים מוגדר. אנו מקוים שהחחמה תניע יוצרים ויוצרות בתעשייה ותביא לשיתופי עבודה משמעותיים וביוזמות עתידיות.

מדי שנה עורכת קופרו פוקוס קולנועי במהלך ימי השוק למדיה דוקומנטרית.
בשנת 2016, לכבוד פתיחת המסלול החדש של קופרו - אנימדוק, נערכה הקרנת מחווה חגיגית לז'אנר אנימציה תיעודית

 

 

 

 

נגישות