מסלול ערוץ לשניים

מסלול ערוץ לשניים הינו מסלול של פגישות אישיות בין יוצרי פרויקטים תיעודיים ישראליים לנציגי רשתות טלוויזיה מחו"ל, מפיקים זרים, מנהלי קרנות קולנוע בינלאומיות ומשקיעים פוטנציאלים.
מסלול זה נועד לפרויקטים בעלי עניין בינלאומי, שאינם מוכנים עדיין להצגה פומבית, או כאלה שנמצאים בשלבי פיתוח ראשונים.

הפגישות אחד על אחד עם אורחי השוק המתעניינים בפרויקטים, יתקיימו בתאריכים 1-3 ביוני 2021

מועד הגשה אחרון 6.2.2021
ההגשה הינה בשפה האנגלית
דמי רישום – 150 ₪ | דמי השתתפות במסלול – 400 ₪

המסלול מיועד לפרויקטים תיעודיים ישראליים בשלבי פיתוח או הפקה שונים, המתאימים להשקעה ולקופרודוקציות בינלאומיות. פרויקט שיתקבל למסלול זה יהיה מחויב במפיק מקצועי שהפיק לפחות 2 סרטים בעבר, לא כולל סרטים במסגרת הלימודים או פרויקט גמר.
יוצריו של פרויקט שיתקבל יעברו מפגש סימולציה המדמה את מעמד הפגישה האישית בליווי יוצרי קולנוע מנוסים מהארץ במהלך חודש מאי 2020.

רגע לפני שאתם מתחילים ודאו שיש לכם - one liner, סינופסיס (עד 50 מילים), סינופסיס (עד 500 מילים), מידע נוסף על הפרוייקט (עד 1,000 מילים) - תיאור הדמויות הראשיות, רקע, access וכו', לינק לצפייה בקטע וידאו מהצילומים (דובר אנגלית או עם כתוביות באנגלית)

לטופס ההגשה לחצו כאן>

פרוייקטים אשר התקבלו והשתתפו בעבר בשוק קופרו באחד משלושת המסלולים הראשיים (פיצ'ינג / ער' לשניים / ראף קאט) - יכולים באופן אוטומטי להשתתף גם השנה במסלול ער' לשניים. יש להגיש את הפרוייקט ה"חוזר" עד לתאריך 1.4.21 עלות דמי ההשתתפות לפרוייקטים אלה - 200 ₪ 

 

accessibility