קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי פועלת לקידום יוצרי ויוצרות קולנוע לאורך השנה. הפעילות של הקרן תלויה רבות בשיתוף הפעולה המתמשך עם תעשיית הקולנוע בישראל ובעולם.

תרומתכם.ן תסייע לקופרו להרחיב את פעילותנו בהפצת סיפורים מישראל ברחבי העולם ולהגדיל את מעגל היוצרים.ות בהם.ן נוכל לתמוך. תרומה בכל סכום תתקבל בברכה. התרומה מוכרת לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, קבלה תשלח בהתאם.

לתרומה כספית >>

אתם.ן מוזמנים.ות להצטרף אלינו כמתנדבים.ות במגוון האירועים שהקרן מפיקה. להתנדבות ניתן לשלוח לנו מייל ל: info@copro.co.il או למלא פרטים בטופס יצירת קשר בעמוד צור קשר ונחזור אליכם.ן

לראשונה בישראל, עמותת קופרו מציעה את שירותיה כגורם המאפשר חסות פיסקלית (FISCAL SPONSORSHIP) לסרטים תיעודיים ועלילתיים.

מהי חסות פיסקלית בתחום הקולנוע?
חסות פיסקלית היא הסדר חוקי שבו עמותה ללא מטרת רווח, כדוגמת קופרו, מאפשרת לפרויקט קולנועי לגייס כספים באמצעות מענקים ותרומות. המענקים והתרומות עוברים דרך קופרו אל היוצרים,
שכיום אין להם אפשרות לקבל תרומות ומענקים בצורה ישירה וללא ניכויי מס. מעניקי התרומות זוכים על ידי תרומה לעמותה, לזיכוי מס משמעותי.
ההסדר מאפשר ליוצרים לבקש מענקים ותרומות הניתנות לזיכוי מס עבור סרטיהם, עם פיקוח, תמיכה ואישור של העמותה.

חשוב לציין שבהסכם כזה, קופרו לא תיקח כל בעלות על היצירה, כלכלית או אמנותית. כל הזכויות נשמרות אצל היוצרים, כולל מכירות ורווחים. ההסכם עם קופרו כולל עמלת שירות באחוז קבוע.

למי החסות הפיסקלית מתאימה?

יוצרים שהגישו וזכו במענקים ובתרומות מגורמים בארץ.

מהו הליך קבלת החסות הפיסקלית?

יוצרים שגייסו כספים באמצעות מענקים ותרומות מוזמנים לפנות במייל info@copro.co.il ולפרט את בקשת החסות. ההחליך כרוך בחתימת שני חוזים – חוזה עם מעניק התרומה/המענק וחוזה עם קופרו.

דילוג לתוכן